Spread the love

פרסום תוכן מועתק יכול להיות בעייתי ממספר סיבות, אז גלה כיצד ליצור רק תוכן ייחודי בכל פעם.

העתקת עבודות של אנשים אחרים היא אף פעם לא רעיון טוב, וכאשר מדובר בתוכן מקוון, טקסט מגניב יכול להשפיע לרעה על האתר שלך במספר דרכים. חיוני שתשאפו למגר תוכן שהועתק מהאתר שלכם וישנן מספר דרכים יעילות לעשות זאת, החל משימוש בבודקי גניבת עין מקוונים ועד להעתקת קטעים מהטקסט לגוגל. אם אתה יוצר או מזמין תוכן לאתר או לבלוג שלך, גלה כיצד לבדוק תוכן מועתק באינטרנט.

תוכן העניינים
מהו תוכן כפול?
האם תוכן שהועתק באינטרנט באמת משנה?
מציאת בודק תוכן משוכפל המתאים לך
3 בודקי הגניבה המובילים באינטרנט
1. Copyscape
2. CopyChecker
3. דקדוקית
דרכים אחרות לבדוק אם יש תוכן כפול
היתרונות של בודק גניבת עין
החסרונות של בודק גניבת עין
כיצד לבדוק תוכן שהועתק באינטרנט אינו שלך
הטייק אווי
מהו תוכן מועתק?
תוכן מועתק הוא מידע המופיע באינטרנט ביותר ממקום אחד. אולי אתה מכיר את זה כפשוט העתקה והדבקה, אבל תוכן כפול יכול לחול גם על מידע שמועתק בדפים שונים באתר שלך, למשל, תיאור חברה או 'לוח' שמודבק בכל עמוד. במקרים מסוימים, תוכן משוכפל עשוי לשמש בטעות או לשמש כטקסט מציין מיקום ולא הוסר, אך כל זה עדיין יכול להשפיע לרעה על SEO של אתר אינטרנט.

האם תוכן שהועתק באינטרנט באמת משנה?
מישהו מפרסם תוכן באינטרנט – אישה בודקת דפים – איך לבדוק תוכן שהועתק באינטרנט – בלוג העתקה

כן! בתור התחלה, תוכן שאתה מוצא באינטרנט עשוי להיות מוגן בזכויות יוצרים, ולחשוף אותך לבעיות משפטיות אם תעשה בו שימוש חוזר ללא אישור. גם אם יש לך את ההרשאה, זה עדיין לא רעיון טוב עבורך או עבור בעל התוכן המקורי.

כשזה מגיע לאופן שבו אתה מדורג במנועי חיפוש, תוכן כפול יכול באמת לפגוע במוניטין של האתר שלך. מנועי החיפוש יודעים שהמשתמשים שלהם רוצים למצוא תוכן איכותי שמציע ערך, דעות שונות ודיוק. אז אם יתגלה שאתה עושה שימוש חוזר בתוכן של מישהו אחר כדי 'להנדס' או 'לעשות מניפולציות' של גוגל, סביר להניח שתקבל עונש. גם אם אינך עושה זאת בזדון, מנועי החיפוש עדיין יכולים לזהות זאת, מה שעלול לגרום לבעיות בכך ש-Google יודעת אילו חלקים מהתוכן שלך להציג למשתמשים.

לכן, אם אתה רוצה לשפר את דירוג האתר שלך, אז השקעה בתוכן איכותי, מלא תובנה ומקורי שמראה מנהיגות מחשבתית היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

קרא עוד: כיצד לכתוב תוכן ייחודי לקידום אתרים

מציאת בודק תוכן משוכפל המתאים לך
כאשר אתה מחליט כיצד לבדוק תוכן מועתק באינטרנט, חשוב להשתמש בכלי המתאים עבורך. כותבים של טקסט ארוך עשויים לבחור לדגום חלקים לאורך היצירה או להשתמש בודק תוכן כפול שיכול לסרוק מסמכים גדולים.

לרבים מהכלים הזמינים להסרת בעיות תוכן משוכפל יש גם פונקציות איות ודקדוק משולבות שיכולות להועיל מאוד. עבור חלק מכלי גניבת עין מקוונים, אתה פשוט מעתיק ומדביק את הטקסט, אך באחרים אתה יכול להעלות מסמכים מלאים במגוון פורמטים.

3 בודקי הגניבה המובילים באינטרנט
לדעת כיצד לבדוק תוכן מועתק באינטרנט אינו מועיל רק לכותבים או ליוצרי תוכן, זה יכול להיות מיומנות רבת ערך עבור בעלי עסקים, בלוגרים, סטודנטים ופרילנסרים. ישנם מספר כלים שונים שכותבים ועורכים משתמשים בהם כדי לוודא שהתוכן שהם יוצרים הוא ייחודי. הנה שלושה מהמובילים בשוק:

1. Copyscape
Copyscape היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לבדוק אם תוכן מועתק באינטרנט. אם אתה רוצה להדביק תוכן משלך ולראות אם הוא תואם לדפים אחרים באינטרנט, תצטרך לשלם עבור תכונה מתקדמת זו. או אם ברצונך לבדוק אם התוכן שפורסם שלך שוכפל על ידי אתר אחר, אתה יכול להשתמש בודק החינמי.

2. CopyChecker
Copychecker.net הוא אתר פשוט המציע שירות בדיקת תוכן בחינם, אידיאלי עבור קטעי טקסט או מאמרים ארוכים יותר. כל שעליך לעשות הוא להעתיק ולהדביק את הטקסט שלך לתוך כלי גניבת עין וזה ידגיש כל כפילויות פוטנציאליות.

3. דקדוקית
לכלי העריכה הפופולרי הזה יש גם בודק גניבת עין הכלול בתכונות הפרימיום שלו. דקדוק יכול לשמש במגוון פלטפורמות, עם תוספות לדפדפן, והוא יכול גם לייעץ לגבי בחירת מילים ומבנה המשפט.

דרכים אחרות לבדוק אם יש תוכן כפול
מישהו בודק גיליונות כתובים – אישה בודקת דפים – כיצד לבדוק תוכן שהועתק באינטרנט – בלוג העתקה

ישנן מספר דרכים פשוטות אחרות שבהן תוכל לבדוק תוכן שהועתק באינטרנט. אחד המהירים ביותר הוא להעתיק עשר מילים מתחילת המשפט ולחפש בו באמצעות מרכאות. אם יש לך גוף טקסט גדול, אולי כדאי לבדוק בכמה קטעים תוכן מועתק על ידי חיפוש ציטוטים שונים בגוגל. אתה יכול לחזור על תהליך זה עבור פיסות טקסט אקראיות ברחבי האתר שלך.

שם א

מחדש גם מספר תוכניות חינמיות אחרות באינטרנט; עם זאת, סביר להניח שהם יהיו פחות יעילים משירותים בתשלום אז קחו זאת בחשבון אם העבודה שלכם רגישה במיוחד.

אם השתמשת בתוכן אחר כדי לעזור לחקור את היצירה שלך וברצונך לבדוק שלא עשית קטעים פלגיאטיים שלא בכוונה, אז אתה יכול להפעיל גרסה זו לצד זו להשוות עם כלים זמינים באינטרנט כגון חיפוש ההשוואה של Check Plagiarism.

קרא עוד: כיצד לבדוק תוכן ייחודי באינטרנט

היתרונות של בודק גניבת עין
ישנם מספר יתרונות לשימוש בודק תוכן כפול. לכל אחד יש תכונות שונות, כמו שמירה על תיעוד של החיפושים שלך כדי שיהיה קל יותר להוכיח שהתוכן הוא שלך אם מישהו אחר יעתיק אותו. כמה בודקי גניבת עין מאפשרים לך לציין את אורך הטקסט שהם מנתחים, כך שאם יש רק קטע אחד שאתה רוצה לבדוק אם יש תוכן מועתק, זה יכול להיות מהיר יותר או סביר יותר. בודקי גניבת עין מקוונים מסוימים יכולים גם ליידע אותך איזה אחוז מהטקסט דומה למקורות אחרים באתר.

החסרונות של בודק תוכן כפול
למרות שכלים לבדיקת תוכן כפול יכולים להיות שימושיים להפליא, יש כמה דברים פוטנציאליים שצריך לשים לב אליהם. ישנן מגבלות לבודקי תוכן כפולים, לדוגמה, ייתכן ששירותים בחינם לא יהיו אמינים כמו כלים בתשלום. אם אתה משתמש בכלים חינמיים, אנו ממליצים להשתמש במספר כדי לכסות את הגב שלך.

חשוב לציין, אם דף עדיין לא הוכנס לאינדקס על ידי גוגל, כנראה שהוא לא ימצא אותו. חלקם יכולים להיות גם רגישים במיוחד, מה שאומר שהם עשויים לסמן ביטויים, נתונים או ציטוטים נפוצים שכמעט בלתי אפשרי להסיר מבלי לאבד את התחושה המקורית.

כיצד לבדוק תוכן שהועתק באינטרנט אינו שלך
יש צד נוסף לנושא התוכן המועתק, והוא איך לבדוק אם מישהו אחר העתיק את התוכן שלך או עשה גניבה גניבה. אם אתה חושב שאתר או חברה אחרת העתיקו את התוכן שלך, אז אתה יכול להשתמש בשירות החינמי של Copyscape כדי לבדוק אם יש התאמות לתוכן האתר שלך.

אתה יכול גם להשתמש ב-Google Webmaster Tools כדי לבדוק קישורים לאתרים שלך. אם התוכן שלך נגנב, תוכל לפנות לאתר ולבקש מהם להסיר אותו או לספק הסמכה וקישור אם מדובר באתר בעל דירוג גבוה. ניתן גם לפנות למארח האתר להתלונן על תוכן גנוב.

הטייק אווי
לעולם אל תקחו את התוצאות של בודק גניבת עין כערך נקוב – תמיד הפעילו גילוי נאות ושיקול דעת. וכמובן, הדרך הטובה ביותר להימנע מתוכן כפול היא לוודא שאתה משתמש במספר מקורות ולערוך מחקר רחב בעת יצירת התוכן שלך, בדיקת עובדות תוך כדי כתיבה ושימוש בטון הדיבור שלך!

בחירה בשירות קופירייטינג מהימן כמו Copify מבטיחה להימנע מבעיות עם תוכן כפול באתר האינטרנט שלך. אנו בודקים את כל התוכן שלנו מול עבודות אחרות במסד הנתונים שלנו ואנחנו מבצעים בדיקות גניבה מתקדמות של Copyscape על כל יצירה, כדי להבטיח תוכן ייחודי בכל פעם.